slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Cтворені всі умови для перебування пасажирів з обмеженими фізичними можливостями 1/6/2012

На одному з найбільших залізничних вокзалів Придніпровської залізниці Дніпропетровськ-Головний створені всі умови для комфорту пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Вокзальний комплекс обладнаний спеціальними пандусами: зі східного боку - для виїзду на першу платформу, безперешкодного доступу до центрального вестибюлю, залів очікування, добових кас та багажного відділення; з боку західної та східної веж - для спуску у приміщення камер схову та приміських кас.

Для інвалідів на території вокзалу облаштовано спеціальні місця в залах очікування та буфеті №2, туалет у VIP-залі, а на території привокзальної площі - місця для автомобілів осіб з обмеженими фізичними можливостями.

У вокзальному медпункті, на складі приймання багажу багажного відділення та у камерах схову є 4 інвалідні візки, якими за необхідності можна вільно скористатись.

Аби пасажирам з особливими потребами було зручніше користуватись інфраструктурою вокзалу, всі потрібні їм місця позначені піктограмами та схемами маршрутів безперешкодного пересування.

Для полегшеного обслуговування інвалідів пристосовані каси № 1, 32, 34.

Крім того, на Придніпровській залізниці експлуатуються 5 вагонів для перевезення інвалідів – візочників: два курсують у складі «Столичного експресу», три включають до складу інших поїздів на замовлення. Ці вагони обладнані розширеними дверними отворами, проходами й тамбурами, гідравлічними підйомниками для візків та спеціальними туалетами.

Щоб замовити вагон для перевезення інвалідів–візочників, самому пасажиру чи його представнику треба підійти до чергового по вокзалу за 5 - 45 діб до відправлення поїзда і подати письмову заяву на ім`я начальника залізничного вокзалу.

У заяві слід вказати: ПІБ, номер та серію посвідчення про право на пільгу, номер довідки з органу праці та соціального захисту населення або медичного закладу, що особа пересувається на візку, дату та час відправлення потрібного поїзда, станцію відправлення та призначення, дату зворотного виїзду та час відправлення поїзда, бажане розташування купе (місця), місце проживання та номер телефону.

У спеціально обладнаних купе для інвалідів вартість проїзду сплачується за тарифом купейного вагона з 4-місним купе відповідного поїзда. Перевезення інвалідного візка в такому купе безоплатне.

Більш докладну інформацію з питань перевезень інвалідів-візочників можна отримати за телефоном чергової по залізничному вокзалу Дніпропетровськ-Головний (056)793 – 53-10.