slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Міжнародний день захисту дітей відзначили дитячим святом 1/6/2012

В управлінні Придніпровської залізниці у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей пройшло дитяче свято, ініціатором якого стала об’єднана профспілка служб підприємства.

Понад півсотні дітлахів запросили оглянути виставку творчих робіт дітей працівників управління Придніпровської магістралі, взяти участь у майстер-класах, які давали охочим юні майстри, чиї роботи були представлені на загальний огляд.

Затим невелика літами, але багата талантами дитяча аудиторія, очолювана Лисицею Алісою та Котом Базиліо, змагалась у знаннях залізничної тематики, швидкості й кмітливості, жваво підтримувала гучними оплесками виступи своїх ровесників – співаків і танцюристів.

Подарунком для юних гостей свята стали не тільки чудові призи за участь у іграх та випробуваннях, але й солодкий стіл, накритий дорослими.

У рамках дитячого свята також було оголошено підсумки конкурсу дитячої творчості «Шедеври руками дітей», роботи якого й склали запропоновану учасникам свята виставку.

Нагадаємо, що він проводився за ініціативою об’єднаної профспілкової організації служб ДП «Придніпровська залізниця» з 1 травня до 1 червня серед дітей віком від 6 до 14 років.

На конкурс було представлено кілька десятків різних за жанром і технікою виконання робіт – малюнків, аплікацій, поробок з глини, солоного тіста, бісеру, дроту, ниток, сірників, паперу тощо.

І хоча визначатись серед цієї краси журі конкурсу було нелегко, кращими визнано творчі роботи (1-3 місця відповідно): Романа Русіна, Катерини Поліщук та Ганни Бешкенадзе (вікова категорія учасників 6-9 років), а також Анастасії Саулевич, Миколи Ткаченка та Марії Ведмідь (вікова категорія учасників 10-14 років).

Переможців конкурсу нагороджено призами, решта ж дітей і підлітків тримала в дарунок чудове свято і можливість поспілкуватись між собою: себе показати й на інших - не менш веселих і здібних - подивитись.