slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

VIII Всеукраїнський зліт юних залізничників на Запорізькій дитячій залізниці 5/6/2012

Вже вкотре на Запорізькій дитячій залізниці у рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей пройшов Всеукраїнський зліт юних залізничників.

Цьогоріч він зібрав вихованців Дніпропетровської, Київської, Львівської, Луцької, Рівненської, Донецької, Малої Південної та Запорізької дитячої залізниць, які змагалися за звання кращого у своїй професії.

Юних колег привітали заступник начальника головного управління кадрової та соціальної політики Укрзалізниці Сергій Шара, начальник Запорізької дитячої залізниці Раїса Козак та заступник голови Допрофсожу Придніпровської залізниці Валерій Шило.

Протягом конкурсного дня вихованці дитячих залізниць України демонстрували свої знання та майстерність у конкурсах на кращого знавця загального курсу залізниць, колійного та вагонного господарства, кращого організатора руху поїздів та машиніста тепловоза, а також у новій категорії – найрозумніший. Остання номінація була включена до конкурсу вперше і мала виявити універсального залізничника, який розуміється на всьому, що стосується залізничної галузі.

Юних залізничників оцінювало досвідчене та вимогливе журі: начальник технічного відділу Запорізької дирекції залізничних перевезень Денис Пеленко головував у номінації «Кращий знавець загального курсу залізниць», знання у категорії «Кращий знавець колійного господарства» перевіряв начальник дистанції колії Запоріжжя-1 Олег Пархоменко, головою комісії у номінації «Кращий знавець вагонного господарства» був начальник пасажирського вагонного депо Запоріжжя-1 Валерій Крутенко. Кращих організаторів руху обирав заступник головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту Запорізької ревізорської дільниці з безпеки автотранспорту Андрій Пришелець, кращого машиніста тепловоза - начальник Запорізького моторвагонного депо Юрій Колесник, а звання «Найрозумніший» присуджував начальник Львівської дитячої залізниці Дмитро Вернегера.

І в теоретичних випробуваннях, і під час практичних змагань юні залізничники продемонстрували глибоке знання залізничних професій, відповідали на питання швидко та правильно.

Нагороди не змусили себе чекати: 1-е місце посіли господарі – вихованці Запорізької дитячої залізниці, друге виборола Мала Південна, третє - представники Рівненської дитячої залізниці. Усі конкурсанти отримали цінні подарунки та грамоти від керівництва Укрзалізниці та Придніпровської залізниці.

«На всіх дитячих залізницях є свої «родзинки». Щодо Запорізької, то її відмінність полягає в тому, що вона має потужну навчально-виробничу базу та представляє цілий комплекс для дитячого розвитку: професіонального, культурного і духовного. Дуже важливо, що підростаюче покоління на Запорізькій дитячій виховується всебічно та гармонійно», - підсумував захід заступник начальника головного управління кадрової та соціальної політики Укрзалізниці Сергій Шара.