slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року через власну необережність на залізниці травмувалось 39 громадян 6/6/2012

За перший квартал 2012 року через порушення правил безпеки на залізничному транспорті на об’єктах Придніпровської магістралі травмувались 39 громадян, з яких 21 – смертельно.

Головні причини невиробничого травматизму на залізниці за цей період - перехід колій у невстановлених місцях (травмовано 21 особу, з яких 13 - смертельно), перед поїздом, що наближається (7 і 3 відповідно), ходіння коліями (5 і 3 відповідно), інші порушення правил (6 і 2 відповідно).

Аби попередити подібні випадки, на усіх вокзалах і станціях Придніпровської магістралі пасажирів регулярно інформують по гучному зв’язку про правила безпеки на залізничному транспорті, сповіщають про наближення й відправлення поїздів, проведення біля пасажирських платформ та в місцях переходу через залізничні колії маневрових робіт.

Усі вокзали й станції Придніпровської залізниці обладнані стендами з інформацією попереджувального змісту. З правилами безпеки на залізничному транспорті можна ознайомитись і у вагонах пасажирських та електропоїздів.

Дбають на підприємстві і про належний стан залізничних переїздів, посадкових платформ, зовнішнього освітлення станцій та вокзалів тощо.

Фахівці Придніпровської залізниці кілька разів на рік проводять місячники профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій. Перший цього року проходив 2-20 квітня і охопив 47 673 учнів та студентів навчальних закладів. Для них спеціалісти служби охорони праці Придніпровської залізниці прочитали 681 лекцію, продемонстрували 1351 відеоматеріал, розповсюдили більше 20 тис. пам’яток про правила безпеки на залізничних об’єктах.

Залізничники закликають громадян бути уважними та обережними в поїздах, на платформах, поблизу колій тощо, чітко дотримуватись правил безпеки заради свого здоров’я та життя.