slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

5,4 км колії буде відремонтовано на поточному тижні 26/10/2010

З 25 по 29 жовтня Придніпровська залізниця модернізує непарну колію на дільниці Сухачівка – Баглій. Капітальний ремонт проводитиметься на перегонах Рядова – Терни, станціях Сімферополь та Грекувата. Середньому ремонту підлягатиме колія на перегоні Роз’їзд 6 км – Полтавка, станціях Сімферополь, Інгулець та Дніпропетровськ Південний.
Протягом тижня придніпровські залізничники замінять стрілочні переводи на станціях Грекувата, Хортиця, Запоріжжя Ліве. Стрілочні переводи на ст. Вольногорськ, Верхньодніпровськ та Дніпропетровськ підлягатимуть середньому ремонту. Безстикову колію укладатимуть на перегоні Керч – Керченський Завод.
Загалом з 25 по 29 жовтня 2010 року на Придніпровській залізниці буде модернізовано 1,7 км колії, відремонтовано капітальним ремонтом 2,7 км та середнім – 1 км колії. Також залізничники замінять 4 комплекти стрілочних переводів та ще 6 комплектів відремонтують середнім ремонтом.
У зв’язку з виконанням колійних робіт у графіку руху приміських поїздів можливі зміни, тому залізничники Придніпровської закликають громадян уважно слідкувати за оголошеннями на вокзалах та планувати свої поїздки заздалегідь.