slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники готові до літнього сезону й перевезень вболівальників Євро2012 8/6/2012

Придніпровська залізниця повністю готова до періоду масових пасажирських перевезень, а також до роботи під час чемпіонату з футболу Євро-2012, який стартував сьогодні.

Про це повідомив начальник відділу вокзалів Придніпровської залізниці Іван Леводянський під час прес-конференції в інформаційній агенції «Дніпро-пост» (м.Дніпропетровськ).

У ході весняного комісійного огляду на підприємстві було підготовлено до сезону літніх пасажирських перевезень 1130 пасажирських вагонів, у тому числі 381 – із системами кондиціювання повітря.

У новому графіку руху пасажирських поїздів на 2012-2013 рр. передбачено 32 пари поїздів, зокрема, 3 пари – для перевезень дітей до місць відпочинку й зворотно (на Генічеськ, Бердянськ, Євпаторію, Керч, Феодосію, Євпаторію).

Призначено також 7 нових поїздів: № 159/160 Харків – Дніпропетровськ та № 169/170 Донецьк – Дніпропетровськ (составами «Shkoda»); № 177/178 Дніпропетровськ – Сімферополь, № 251/252 Санкт-Петербург – Керч, №469\470 Тамбов – Сімферополь, №583\584 Воркута – Євпаторія, №869\870 Миколаїв – Керч.

До Запоріжжя подовжено маршрут популярного серед пасажирів поїзда №63\64 Дніпропетровськ – Одеса, що вельми схвально оцінили жителі Запорізького регіону.

Ув’язка окремих поїздів у загальний оборот дозволила частково вивільнити рухомий склад і призначити на щоденне курсування поїзди № 226/225 Дніпропетровськ – Євпаторія та №218\217 Дніпропетровськ – Феодосія, а також створити резерв для оперативної організації перевезень вболівальників Євро-2012, якщо виникне така потреба.

Під масові літні перевезення пасажирів збільшено штат провідників пасажирських вагонів: прийнято 550 чоловік, в тому числі 297 студентів профільних вишів. Тридцять чотири з них вільно володіють англійською, тож будуть задіяні на маршрутах, де можливе спілкування з іноземними гостями Євро-2012.

Крім того, знавці англійської у період європейського футбольного чемпіонату співпрацюватимуть і з основними вокзалами Придніпровської залізниці (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Сімферополь, Севастополь, Джанкой), допомагаючи залізничникам за потреби швидко порозумітися з іншомовними пасажирами.

Ці вокзали також облаштовано піктограмами, які відповідають міжнародним стандартам, надписи, дикторські оголошення й інформація про прибуття-відправлення поїздів тут дублюються двома мовами – українською й англійською.

Утім, уся вокзальна інфраструктура Придніпровської магістралі ретельно підготовлена до літнього сезону пасажирських перевезень. І не тільки шляхом ремонту та впорядкування приміщень і прилеглої території. Для уникнення черг у період збільшення пасажиропотоку заплановано відкрити 83 додаткові квиткові каси, а також 7 пересувних – у Криму (три з них уже працюють). Останні обслуговуватимуть понад 30 оздоровниць, пансіонатів та інших місць відпочинку в Севастополі, Алушті, Ялті, Феодосії та Євпаторії.

На основних вокзалах Придніпровської залізниці встановлено 46 електронних інформаційних табло, з яких пасажири швидко можуть дізнатись про наявність вільних місць у пасажирських потягах усіх напрямків.

Щоб виключити перепродаж квитків, на території вокзалів щоденно проводитимуться спільні рейди залізничників та працівників транспортної міліції, перекупники й спекулянти притягуватимуться до адміністративної відповідальності.

Придніпровська залізниця активно співпрацює і з туристичними агенціями, які пропонують своїм клієнтам літній відпочинок. Лише до 15 квітня магістраль отримала заявки від 447 туристичних підприємств на перевезення майже 109 тисяч відпочивальників, і заявки продовжують надходити. При чому, залізничники готові перевезти не тільки самих пасажирів, але й їхні автомобілі (маршрутами Дніпропетровськ – Київ, Київ – Сімферополь і зворотно).

«Певен, що Придніпровська залізниця і цьогоріч успішно справиться з масовими літніми перевезеннями пасажирів, - зазначив Іван Леводянський. - Адже ми ретельно підготувалися, здійснюємо щоденний моніторинг заселеності поїздів і готові за потреби оперативно відреагувати на будь-які зміни ситуації», - додав він.