slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кімнати відпочинку на залізничних вокзалах Криму до послуг туристів 11/6/2012

Придніпровська залізниця подбала, аби туристи, які приїхали у Крим, могли з комфортом та у прохолоді скоротати свій час у кімнатах відпочинку на залізничних вокзалах у Сімферополі, Севастополі та Джанкої Кримської дирекції залізничних перевезень.

Для пасажирів та гостей Севастопольського залізничного вокзалу запропонують комфортабельний одномісний «люкс», два двомісні «люкси», одномісний та двомісний «напівлюкси», три двомісні номери, по одному номеру на трьох, чотирьох, п’ятьох та шістьох осіб. Проживання у сімейному 2-місному номері за добу обійдеться у 250 грн, ліжко в одномісному «люксі» – 120 грн, у двомісному номері – 100 грн, у 3-4-місних - 75 грн, в багатомісному - 60 грн, ліжко в кімнатах відпочинку підвищеного комфорту коштуватиме 200 грн.

На Сімферопольському вокзалі на туристів чекають три корпуси кімнат відпочинку для дорослих та дітей.

У десятикімнатнатному корпусі запропонують двокімнатний, двомісний та одномісний номери підвищеного комфорту, чотири звичайні двомісні номери та три номери на 3-х осіб в кожному. Семикімнатний корпус має два одномісних та двомісних номерів, однокімнатний з двоспальним ліжком та двокімнатний «люкс». Третій корпус розрахований на вісім кімнат, серед яких два чотиримісні номери, по три – двомісних та тримісних. Крім того, у приміщенні вокзалу є кімната відпочинку для інвалідів на візках (на два ліжка), які коштують 90 грн.

Проживання у 2-кімнатному «люксі» обійдеться пасажиру в 400 грн, у двокімнатному номері підвищеного комфорту – 350 грн, однокімнатний номер підвищеного комфорту – 300 грн, одномісний підвищеного комфорту – 200 грн, ліжко у двомісному номері підвищеного комфорту коштуватиме 150 грн. Ліжко у звичайному двомісному номері коштуватиме 90 грн, у тримісному без телевізора - 65 грн, з телевізором – 70 грн, у чотиримісному – 60 грн. Добове перебування у кімнаті матері та дитини дорослому пасажиру обійдеться в 55 грн за ліжко, дитині (немовля) – 15 грн.

На вокзалі Джанкой туристи можуть перепочити в одномісному номері «люкс» (150 грн), двомісному «люксі» (ліжко 100 грн), 2-місному номері (ліжко 80 грн), 3-місному (ліжко 70 грн) та 4-місному (ліжко 60 грн).

Ціни вказані за добу перебування. Якщо забронювати номери заздалегідь, наприклад за 12 годин, то їх вартість буде значно нижчою.

Усі кімнати відпочинку на вокзалах Кримської дирекції надають своїм відвідувачам різноманітні побутові зручності - від душу до праски та замовлення їжі у номер.