slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці безпеку пасажирів на ділянці швидкісного руху гарантують 18 ніш безпеки 13/6/2012

На ділянці швидкісного руху Придніпровської залізниці Дніпропетровськ-Лозова 18 пасажирських платформ, які завширшки менші за 6 метрів, обладнано спеціальними нішами безпеки.

Як зазначили у службі колії підприємства, завдяки цим нішам (стіновим загородженням або іншим укриттям) пасажири убезпечені від дії потужного повітряного потоку, який виникає під час руху по суміжній колії швидкісного поїзда зі швидкістю понад 140 км/год.

Нагадаємо, що з 28 травня на Придніпровській залізниці відкрили швидкісний рух пасажирських поїздів ділянкою Дніпропетровськ-Лозова. Загальна вартість робіт на цій ділянці склала 132, 8 млн гривень.

Для довідки: ДП «Придніпровська залізниця» – одна з найбільших залізниць України. Її експлуатаційна колійна мережа перевищує 3200 кілометрів, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі.

До складу магістралі входять чотири дирекції залізничних перевезень (Дніпропетровська, Криворізька, Запорізька та Кримська), перевізна робота виконується 248 станціями, загальна чисельність працівників перевищує 61 тис. осіб.