slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця сьогодні на оздоровлення відправляє першу зміну юних відпочивальників 14/6/2012

Сьогодні із залізничного вокзалу Дніпропетровськ-Головний на відпочинок вирушають близько 300 дітей працівників Придніпровської залізниці з Дніпропетровська, Запоріжжя, Кривого Рогу та Мелітополя. Ще 15 дітлахів з Криму приєднаються до них у самому таборі. З 15 червня до 2 липня вони відпочиватимуть у дитячому закладі оздоровлення «ім. Ю.Гагаріна», що у місті Євпаторія.

Перші зміни у відомчих дитячих оздоровчих закладах Придніпровської залізниці «Сокіл» (Арабатська Стрілка) та «Айвазовський» (м. Феодосія) стартують 18 та 20 червня і триватимуть відповідно до 5 та 7 липня.

Про безпеку та здоров`я дітей під час відпочинку подбають близько 40 медиків Придніпровської залізниці та 26 досвідчених вихователів і вожатих. Завершити відпочинок усіх трьох змін у всіх оздоровчих закладах планують у другій декаді серпня.

Протягом літа 2012 року в дитячих закладах оздоровлення «ім. Ю.Гагаріна» (м. Євпаторія) готові прийняти 1263 дітей, у «Айвазовському» (м. Феодосія) – 780, у «Соколі» (Арабатська Стрілка) – 1260.

Загалом, на підготовку відомчих оздоровчих закладів (для дітей і дорослих) Колективним договором Придніпровської залізниці передбачено 7 млн грн, з них – 5,5 млн гр. – на проведення ремонтів та 1,5 млн грн – на придбання необхідного обладнання.