slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За минулий тиждень на залізниці за крадіжки затримали 14 осіб 19/6/2012

Працівники відомчої воєнізованої охорони Придніпровської магістралі спільно з міліцією протягом минулого тижня, з 11 по 17 червня 2012 року, попередили 14 крадіжок вантажів та майна залізниці на суму більше 42 тис. грн., при цьому затримали 14 осіб.

Так, 11 червня боєць стрілецької команди Нижньодніпровськ-Вузол, який супроводжував состав, під час стоянки поїзда на станції Просяна Донецької залізниці змушений був здійснити попереджувальні постріли вгору, аби присікти спробу вкрасти з вагона брухт. Завершила справу оперативна група стрілецької команди Чаплине спільно з міліцією. Прибувши на місце події, вони запобігли крадіжці 12 пресованих брикетів брухту вагою 600 кг. Самих крадіїв затримати не вдалось. Брухт на суму близько 1200 грн передали до лінійного відділу міліції на станції Красноармійськ.

14 червня під час оперативно-профілактичних заходів на вантажному дворі станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве спільно з міліцією попередила крадіжку 99 метрів залізничних рейок на суму більше 33 тис. грн. Затримано 2-х непрацюючих громадян, яких передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.