slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вокзал Севастополя приймає пасажирів 21/6/2012

Днями в окремих ЗМІ з’явилася недостовірна, викривлена інформація про нібито відміну поїздів до Севастополя через перекриття для проведення ремонтних робіт мосту біля залізничного вокзалу.

Звертаємо увагу, що три пасажирські поїзди по Кримській дирекції залізничних перевезень тимчасово курсуватимуть замість Севастополя до (з) Сімферополя. В районі залізничного вокзалу м. Севастополь спільними зусиллями місцевої влади та ДП «Придніпровська залізниця» ведеться реконструкція двох автомобільних мостів, які становлять цілісну автодорожню розв’язку й зведені ще в 50-х роках минулого століття.

Ця реконструкція виконується на доручення Президента України і є нагальною потребою м.Севастополь, жителі якого не перший рік потерпають від низької пропускної спроможності міської автотранспортної мережі на цій ділянці, зокрема багатогодинних заторів.

Проектом нової мостової розв’язки передбачено розширення двох існуючих мостів у районі залізничного вокзалу шляхом прибудови до них нових.

Зрозуміло, що такі масштабні роботи фактично на території залізничного вокзалу вимагають, задля безпеки пасажирів, певного обмеження руху поїздів залізничними коліями.

На поточний момент вокзал Севастополь щоденно приймає 11 пар пасажирських поїздів та 7 пар приміських електропоїздів, однак на дві колії замість трьох, як зазвичай. Саме це й стало причиною змін у розкладі руху зазначених вище пасажирських поїздів, які вокзал наразі не спроможний прийняти у графіковий час через відсутність вільної колії.

Продаж квитків до Севастополя на дані пасажирські поїзди був припинений за 45 діб, тож ніхто з пасажирів не постраждав унаслідок тимчасового скорочення маршруту їхнього курсування до Сімферополя.

Крім того, пасажири кожного з цих поїздів, прибувши до м. Сімферополь, мають можливість скористатись приміськими електропоїздами, які відправляються на Севастополь через нетривалий проміжок часу, або ж, за бажання, - автотранспортом.

Вкотре звертаємось до ЗМІ з проханням користуватись лише перевіреною об’єктивною інформацією, подавати її неупереджено, без спекулювання нібито «гострими» темами й негативом.