slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Правила перевезення дітей залізничним транспортом 25/6/2012

Придніпровська залізниця нагадує, що діти до 14 років допускаються до перевезення в пасажирських поїздах тільки в супроводі дорослих.

При цьому кожен пасажир, який перевозить дитину до 14 років, повинен мати при собі оригінал документа, який підтверджує вік дитини, і надавати його контролюючим особам під час посадки в поїзд та на шляху прямування. Це зазначено у пп. 2.28, 2.29 «Правил перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України».

Придбати ж дитячий квиток можна і на підставі копії документа, що підтверджує вік дитини.

Діти до 6 років перевозяться безоплатно, без придбання проїзного документа (п. 2.31 Правил).

Однак, якщо пасажир перевозить двох і більше дітей, то право безкоштовного проїзду має лише одна дитина - для решти необхідно придбати квитки на кожне займане місце (п.2.32 Правил). На дитячі квитки діє знижка 75% вартості квитка дорослого пасажира.

За бажання супровідник може придбати проїзний документ, а отже й окреме місце, і для дитини віком до 6 років (п.2.33 Правил).

Провідник повинен перевірити наявність поїзних та інших супровідних документів, у тому числі наявність оригіналу документа, який підтверджує вік дитини, найперше при посадці пасажирів у поїзд.

Норму про обов`язковість наявності оригіналу документа для підтвердження віку дитини було введено з 22 липня 2011 року.