slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Через порушення правил безпеки на залізничному транспорті травмувалось 49 громадян 6/7/2012

Придніпровська залізниця дбає про безпеку своїх пасажирів у поїздах та громадян, які знаходяться на її території.

Працівники служби охорони праці магістралі постійно проводять різноманітні заходи, спрямовані на попередження невиробничого травматизму населення на залізничних об’єктах.

Зокрема на вокзалах та станціях пасажирів по гучномовцю регулярно сповіщають про наближення залізничного транспорту, ремонтуються переїзди, прилади зовнішнього освітлення станцій, переїздів та посадочних платформ, функціонують стенди з інформацією попереджувального характеру та правилами поводження на залізниці.

Крім того, проводяться місячники профілактично-роз`яснювальної роботи серед учнів та студентів навчальних закладів, розташованих поблизу магістральних об’єктів, на яких розповідають, як уберегти себе від травматизму на залізничному транспорті. Останній такий місячник пройшов у квітні 2012 року. Він охопив 47,6 тис учнів та студентів, для яких провели 681 лекцію, продемонстрували 1351 відеоматеріал, розповсюдили більше 20 тис. пам`яток.

Однак деякі громадяни все ж нехтують правилами безпеки на залізничних об`єктах та поповнюють сумну статистку травмованих.

Так, за 6 місяців 2012 року через недотримання «Правил безпеки громадянами на залізничному транспорті України» на Придніпровській магістралі травмувалось 49 осіб, з яких 25 – смертельно.

Найпоширеніші причини травмування: перехід залізничних колій перед поїздом, що наближається (10 травмованих, з яких 2 – смертельно) та у невстановлених місцях (травмувалось 25 громадян, з них 16 – смертельно), ходіння коліями та інші порушення (14 травмованих (7 зазнали травм несумісних з життям).