slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

85 вихованців Дніпропетровської дитячої залізниці готуються стати студентами 12/7/2012

Дніпропетровська дитяча залізниця справилась з підготовкою підростаючого покоління до вступу до середніх професійних та вищих навчальних закладів.

Цьогоріч абітурієнтами стали 85 юних залізничників. Зокрема, до Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту заявки на вступ подали 50 вихованців, до Дніпропетровського професійного залізничного ліцею - 15 та до Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту 20 юних залізничників.

«Ми маємо прекрасний рухомий склад, багаж знань і досвід, які дозволяють молоді якнайкраще пізнати залізничну справу, вступити до вузів та продовжити роботу на залізницях України.

Керівництво Придніпровської магістралі постійно дбає про оновлення матеріально-технічної бази дитячої залізниці. У нас діє новий комп’ютерний клас, оснащений мультимедійною системою. Діти набираються досвіду, працюючи на справжніх локомотивах, поїздах провідниками, машиністами, черговими по станції тощо. Крім того, вони постійні учасники різноманітних Всеукраїнських та міжнародних зльотів юних залізничників, підтримують активний зв'язок з колегами з дитячих залізниць України, країн СНД та Німеччини. Тому їм легше вступити та навчатись у середніх професійних та вищих навчальних закладах. Дуже приємно вітатись зі своїми вихованцями уже як з колегами по Придніпровській залізниці», - відзначив начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

Також, за його словами, під час Євро-2012 юним залізничникам удалось поспілкуватись та покатати Малою Придніпровською 7 іноземних вболівальників з Німеччини.

Для довідки: з початку сезону Дніпропетровська дитяча залізниця перевезла близько 10 тис. дорослих та малих пасажирів.