slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці після ремонту відкрили оновлену платформу Проспектна 18/7/2012

Придніпровська залізниця продовжує модернізацію своєї інфраструктури, зокрема вокзалів, станцій та пасажирських платформ, наближаючи їх до європейських вимог комфорту й безпеки.

18 липня в Дніпропетровську після реконструкції здано в експлуатацію оновлену платформу Проспектна залізничного вокзалу Дніпропетровськ – Південний.

На урочистостях з цієї нагоди були присутні начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Іван Ступак, голова Жовтневої районної в місті Дніпропетровську ради Вікторія Лукашова.

Подякувавши залізничникам за вагомий внесок у розвиток транспортної інфраструктури Дніпропетровська й Придніпров’я в цілому, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Іван Ступак зазначив, що «вона дозволить міській владі реалізувати проголошений нею принцип «місто - без «околиць»: відтепер жителі «спальних» житлових масивів швидко, комфортно й безпечно добиратимуться в центр та промислові райони Дніпропетровська. Крім того, модернізація цієї ланки транспортної інфраструктури - важлива подія у житті всього регіону, де активно працюють над втіленням в життя соціальних ініціатив Президента України».

За словами начальника Придніпровської залізниці Олександра Момота, у платформи Проспектна велике майбутнє: «Відповідно до стратегії розвитку Дніпропетровщини до 2016 року цього району досягне метро - тут буде важливий пересадочний вузол. Тож уже сьогодні залізничники спільно з місцевими органами влади працюють на перспективу, замислюючись над органічним поєднанням автотранспортного, залізничного й пасажиропотоку».

На думку Олександра Момота, городяни, насамперед жителі Жовтневого району, мають гідно оцінити результат нелегкої праці придніпровських залізничників на Проспектній. За нетривалий час (від 11 червня до 3 липня цього року) виконано значні обсяги ремонтних робіт – від демонтажу застарілих приміщень та асфальтного покриття на платформі до капітального ремонту пішохідного тунелю, водовідвідних стоків й огорожі, модернізації колії та електрообладнання. Також упорядковано прилеглу до платформи територію, укріплено конуси мосту на 204 км залізниці. Вжито й заходів до підвищення безпеки пасажирів, які користуватимуться Проспектною.

Загальна вартість виконаних робіт склала близько півмільйона гривень. У них було задіяно до 100 працівників Придніпровської залізниці.

Для довідки: протягом 6 місяців 2012 року на Придніпровській залізниці облаштували й відремонтували 38 залізничних платформ, 82 вокзали та залізничні станції на суму 13 млн 678, 2 тис. грн.