slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Нагороджено залізничників, які відзначились на реконструкції платформи Проспектна 18/7/2012

За багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, професіоналізм, творчу ініціативу в роботі та вагомий особистий внесок у виконання робіт з реконструкції платформи Проспектна залізничного вокзалу Дніпропетровськ-Південний Почесною грамотою Придніпровської залізниці з виплатою грошової премії заохочені: електрозварник ручного зварювання Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Микола Дунаєв, старший шляховий майстер дистанції колії Нижньодніпровськ-Вузол Юрій Кондратенко, електромеханік району електропостачання дистанції електропостачання Нижньодніпровськ-Вузол Леонід Онопрієнко.

Цінні годинники від начальника залізниці отримали лісоруб дільниці Дніпропетровської дистанції захисних лісонасаджень Михайло Пранкевич та водій автотранспортних засобів спеціалізованого будівельно-монтажного поїзда № 397 Віктор Філатов.

Подякою Жовтневої районної у місті Дніпропетровську ради нагороджені Юрій Іванов - муляр будівельно-монтажного експлуатаційного управління Нижньодніпровськ-Вузол, та Сергій Одарич - заступник начальника дистанції колії Нижньодніпровськ-Вузол.

Нагадаємо, що 18 липня в Дніпропетровську після реконструкції здано в експлуатацію оновлену платформу Проспектна залізничного вокзалу Дніпропетровськ – Південний. Загальна вартість виконаних робіт склала близько півмільйона гривень. У них було задіяно до 100 працівників Придніпровської залізниці.