slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Виробничий травматизм на залізниці скоротився вдвічі 19/7/2012

Профілактична робота, яку постійно проводять працівники служби охорони праці Придніпровської залізниці, цьогоріч дозволила вдвічі скоротити виробничий травматизм на підприємстві.

Так, за 6 місяців 2012 року на залізниці зареєстровано 5 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, проти 10 – за аналогічний період минулого року.

Важливою ланкою профілактики виробничого травматизму на підприємстві стало навчання з охорони праці. У Дорожньому навчально-методичному центрі охорони праці у першому півріччі поточного року пройшов навчання та перевірку відповідних знань 371 працівник залізниці, у тому числі 116 керівників, 39 спеціалістів з охорони праці, 216 осіб, відповідальних за відомчий нагляд та безпечну експлуатацію вантажопідіймальних механізмів.

У Дніпропетровському та Криворізькому регіонах організовано роботу вагона охорони праці, якою охоплено 123 дільниці структурних підрозділів залізниці. Проведені у вагоні заходи за цей час відвідали 2887 осіб, їм прочитано 175 лекцій, стільки ж занять проведено на тренажері "Фантом", залізничники також переглянули навчальні фільми з охорони праці та безпеки руху.

Важливо й те, що на підприємстві встановлено жорсткий контроль за своєчасним та повним відрахуванням коштів на реалізацію профілактичних заходів з питань охорони праці та цільовим їх використанням, а керівники й спеціалісти залізниці регулярно здійснюють перевірки стану охорони праці безпосередньо на робочих місцях. Це збільшує вірогідність виявлення й усунення травмонебезпечних порушень, а також притягнення порушників до передбаченої відповідальності.