slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пасажири довірили залізничним камерам схову майже 39 тисяч одиниць ручної поклажі 19/7/2012

Залізничний вокзал Дніпропетровськ – Головний подбає про збереження речей своїх пасажирів та пропонує їм скористатись камерами схову, яким з початку року пасажири довірили 38 тис 710 одиниць ручної поклажі (автоматичним камерам – 23 тис 790, стаціонарним – 14 тис 920).

Нагадаємо, що вартість зберігання в автоматичній камері становить 7 грн за 2 доби, у стаціонарній - 10 грн за великогабаритну ручну поклажу (вагою більше 50 кг, понад один метр заввишки та 2 - завдовжки, або зверх розмірів комірки) та 7 грн - за решту речей. В останній речі зберігаються до 24.00.

Аби скористатись автоматичною камерою зберігання, пасажиру треба придбати у комірника жетон, покласти речі всередину камери, з внутрішньої сторони на шифраторі набрати довільну комбінацію з однієї букви та тризначного числа, потім опустити жетон в отвір і зачинити комірку.

Для стаціонарної - досить просто віддати речі працівнику, який їх сам розмістить на вільному місці.

Якщо речі пасажира зберігаються у камерах схову понад встановлений термін без оплати, їх передають до комісійного складу незатребуваних речей.

Усі забуті на вокзалі Дніпропетровськ-Головний чи у вагонах речі пасажири зможуть отримати саме у камерах схову, заплативши за їх зберігання.