slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці уклали соціальниий договір з жителями околиць міста – Сухачівки та Діївки 25/7/2012

Залізниця вводить у розклад руху зупинку низки приміських електропотягів по станціях Діївка та Сухачівка – пасажири, які користуються цими приміськими поїздами, чесно купують квитки.

Такої домовленості було досягнуто на зустрічі начальника Придніпровської магістралі Олександра Момота з активістами цих густонаселених околиць Дніпропетровська.

Свого часу саме катастрофічний показник продажу квитків на приміські електропоїзди з Дніпропетровська на Кривий Ріг і П’ятихатки та у зворотному напрямку (у потяг сідає до 300 осіб при кількох придбаних у станційних касах квитках) і спричинив цілком зрозумілу реакцію залізничників на нехтування своїми обов’язками з боку пасажирів.

- Соціальне партнерство – це «вулиця» з двостороннім рухом, - зазначив начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот. – Тож, беручи на себе певні зобов’язання, залізничники сподіваються, що й городяни зрозуміють: підтримувати приміське залізничне сполучення як найбільш соціальний на сьогодні вид пасажирського транспорту (до 70 відсотків тут – пільговики), можна лише спільними зусиллями.

Чи дотримуватимуться своєї обіцянки жителі Сухачівки та Діївки, покаже щоденний моніторинг продажу квитків у приміському сполученні. А от придніпровські залізничники свого слова тримають: по станції Діївка вже роблять зупинку приміські електропотяги № 6012 Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ (о 07.08), № 6008 П’ятихатки – Дніпропетровськ (о 07.20), № 6254 Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ (о 06.25) та № 6538 Кривий Ріг – Дніпропетровськ (о 10.27). Приміський електропоїзд № 6008 не оминає і станцію Сухачівка (о 07.06), як і електропотяг № 6254 Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ (о 06.13).