slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Начальник залізниці нагороджений за соціальне партнерство з профспілками 26/7/2012

За активне сприяння здійсненню профспілкових функцій щодо захисту соціально-економічних і трудових прав та інтересів найманих працівників, розвиток соціального діалогу Федерація профспілок України нагородила начальника ДП «Придніпровська залізниця» Олександра Момота почесним знаком «За розвиток соціального партнерства».

Високу нагороду керівникові Придніпровської магістралі вручив голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Віталій Дубіль.

- На Дніпропетровщині за підтримки голови обласної державної адміністрації Олександра Вілкула соціальне партнерство здійснюється не на словах, а на ділі, - зазначив Віталій Дубіль. - Придніпровська залізниця – яскраве тому свідчення. Колективний договір підприємства передбачає понад 300 млн гривень на соціальний пакет, вирішення багатьох інших питань життєдіяльності придніпровських залізничників. Керівництво підприємства і профспілки у найскладніших ситуаціях шляхом діалогу шукають компроміс. Тож, нагорода від Федерації профспілок України, вважайте, від 8 мільйонів її членів - цілком заслужена, - підсумував голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок.

Після слів подяки Олександр Момот наголосив, що Придніпровська залізниця та її дорожня профспілкова організація і надалі спільними зусиллями працюватимуть над підвищенням добробуту працівників підприємства.

- Керівництво залізниці й профспілки – по один бік «барикади», - сказав Олександр Момот. - І «ворог» у нас спільний – соціальна невлаштованість, незадовільні умови праці й відпочинку наших людей. Вважаю, що ми досить успішно з цим «ворогом» боремось - і в подальшому йому послаблення не даватимемо.

Для довідки: У 2011 році на виконання зобов’язань колективного договору на Придніпровській залізниці було витрачено 344,5 млн гривень, в тому 47,8 млн – на заходи з охорони праці. Протягом літнього оздоровчого сезону у дорожніх дитячих оздоровчих закладах відпочило більше 3 тис. дітей, у пансіонатах та санаторіях залізниці оздоровились 10,5 тис. залізничників.