slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Близько тисячі студентів пройдуть практику на залізниці протягом 2012 року 31/7/2012

Придніпровська залізниця – соціально орієнтоване підприємство, яке у своїй кадровій політиці основну ставку робить на молодих та перспективних фахівців.

Начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот вважає, що «добирати й виховувати кадри слід ще зі студентської лави, і не тільки вчити молодь практичним професійним навичкам, але й прищеплювати повагу до нелегкої, утім, відповідальної праці залізничника».

Протягом 2012 року у структурних підрозділах Придніпровської магістралі виробничо-технологічну практику пройдуть 980 студентів, з них 173 – на робочих оплачуваних місцях. Це студенти, які навчаються за цільовими договорами та після завершення навчання будуть працевлаштовані на підприємстві.

Крім того, з початку року магістраль видала 130 цільових направлень сільській молоді та молоді з регіонів, де функціонують структурні підрозділи Придніпровської залізниці, для вступу на навчання до вищих навчальних закладів залізничного транспорту 1-4 рівня акредитації коштом державного бюджету.

Дбають на магістралі і про підвищення рівня соціальної захищеності студентів. Так, у Сімферопольському та Дніпропетровському технікумах залізничного транспорту з 2008 року, крім основної державної стипендії, кращі студенти отримують стипендії імені Анатолія Алімова – колишнього начальника Придніпровської залізниці.

Для довідки: сьогодні у структурних підрозділах Придніпровської залізниці працює 20,5 тис. молодих спеціалістів віком до 35 років.