slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Психологи залізниці розробили програму з формування менеджерів нового типу 31/7/2012

У 2012 році психологи Придніпровської залізниці розробили програму роботи з молодими спеціалістами, головною метою якої є формування керівників нового типу, які повинні стати лідерами, орієнтуватися на якісні перетворення у діяльності самого підприємства та залізничної галузі України в цілому.

Наразі психологи завершили перший (діагностичний) етап цієї програми, яка охопила 246 випускників Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту 2010-го та 2011-го років випуску. З них по Дніпропетровському регіону – 121 чоловік, по Криворізькому – 69, по Запорізькому – 24 і 32 - у Криму.

У ході діагностичного етапу психологи за допомогою тестів виявляли у молодих спеціалістів такі риси, як відповідальність за результат і взяті зобов'язання, лідерська поведінка, здатність до самостійних дій і рішень, організаторські здібності, комунікативні навички, орієнтація на командну роботу та саморозвиток, цілеспрямованість, націленість на досягнення результатів.

Другий етап програми передбачає тренінгову роботу з молодими спеціалістами по розвитку вищезазначених здібностей. Психологи уже провели тренінги у Дніпропетровській області та на Криворіжжі, невдовзі проведуть їх і у Запорізькому регіоні та Криму.

На Придніпровській залізниці впевнені, що реалізація такої програми дозволить сформувати з молодих спеціалістів менеджерів нового типу та створити ефективний кадровий потенціал, адже, як говорить начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот, «нові, більш складні завдання потребують нових управлінських підходів, якісно нового мислення».

Крім того, реалізація цієї програми сприятиме збільшенню продуктивності праці залізничників, поліпшить об`ємні та фінансово-економічні показники роботи магістралі.