slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця включила до складу приміських поїздів на Апостолове й Кривий Ріг «дитячі» вагони 1/8/2012

Придніпровська залізниця продовжує розширювати спектр послуг для своїх пасажирів, підвищуючи рівень їхнього обслуговування.

- Саме пасажирські перевезення, їх рівень – це «обличчя» кожної залізниці, - зазначає начальник Придніпровської магістралі Олександр Момот. – Придніпровські залізничники прагнуть якомога повніше задовольняти вимоги й потреби своїх пасажирів, щоб обираючи залізницю, ті розуміли, що обирають доступний, зручніший і комфортний вид транспорту, - говорить О.Момот.

Так, з 30 липня 2012 року до складу щоденних приміських поїздів № 6404/6407 Кривий Ріг – Дніпропетровськ-Південний, а також № 6403/6406, № 6405/6408, № 6409/6402 Дніпропетровськ-Південний – Апостолове було включено так звані «дитячі» вагони.

У зазначених вагонах, які задля більшої безпеки й зручності розміщено в середині приміських пасажирських составів, купе з 2-го по 6-те призначені для пасажирів з дітьми, а також неповнолітніх віком до 14 років.

Про наявність «дитячих» вагонів у складі даних приміських поїздів пасажирів оповіщають на вокзалах і станціях Придніпровської залізниці – через інформаційні стенди та гучномовний зв’язок, а провідники вагонів під час посадки рекомендують їх пасажирам з дітьми і підліткам.

Вартість проїзду в «дитячому» вагоні не відрізняється від вартості проїзду в звичайному вагоні.