slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця створює всі умови для комфортної роботи інвалідів 1/8/2012

На Придніпровській залізниці дбають про працевлаштування інвалідів. Сьогодні у 132-х відокремлених структурних підрозділах магістралі у Дніпропетровській, Запорізькій областях та АРК Крим працює 1131 особа, що має інвалідність за станом здоров’я.

За словами начальника Придніпровської залізниці Олександра Момота, магістраль дотримується вимог Закону «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»:

«Ми завжди підтримуємо та допомагаємо людям з обмеженими фізичними можливостями. Стосується це і працевлаштування інвалідів, які хочуть і можуть працювати. Для цього на підприємстві передбачені спеціальні робочі місця, які відповідають вимогам стану здоров`я таких людей. Усі вони забезпечені зручними умовами роботи та мають свій режим. Залізниця робить усе, аби кожен її працівник, незалежно від фізичних особливостей та стану здоров`я, міг реалізувати себе, був соціально захищеним та відчував підтримку держави», - підсумував Олександр Момот.

Інформацію про вакантні місця для інвалідів магістраль регулярно розміщує у місцевій та відомчій пресі, а також транслює в електропоїздах у межах Дніпропетровської та Криворізької дирекцій залізничних перевезень. Структурні підрозділи залізниці щомісяця інформують центри зайнятості про наявні в них вакансії для працевлаштування інвалідів.

Для довідки: відповідно до вимог чинного законодавства працевлаштування інвалідів на Придніпровській залізниці передбачене Колективним договором підприємства з 2006 року.

Протягом 2011 року підприємство працевлаштувало у своїх структурних підрозділах 66 інвалідів: за направленням центрів зайнятості – 39 чоловік, за самостійним зверненням – 27.