slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничний вокзал Дніпропетровськ-Головний підвів підсумки роботи за 7 місяців 8/8/2012

Залізничний вокзал Дніпропетровськ-Головний Придніпровської залізниці на відмінно справився з роботою протягом 7 місяців 2012 року.

За цей період залізничники відправили більше 10 тис. пасажирських поїздів у дальньому сполученні та 8, 4 тис. – у приміському.

Близько двох тисяч пасажирів з дітьми зручно та комфортно скоротали свій час перед відправленням поїзда в спеціально обладнаних для них залах очікування.

Кімнати відпочинку на вокзалі з початку року прийняли 2,4 тис. пасажирів та гостей міста.

Подбали працівники вокзалу і про збереження речей своїх пасажирів. З початку року 35,4 тис. пасажирів довірили автоматичним та стаціонарним камерам схову свою ручну поклажу.

«Дніпропетровський залізничний вокзал – це ворота та візитівка не лише обласного центру, а й усього регіону. Магістраль докладає максимум зусиль, аби пасажири на собі відчували дійсно європейську якість обслуговування, комфорт та безпеку. Керівництво вокзалу постійно дбає, аби кожен пасажир залишився задоволеним від перебування на вокзалі та отриманих послуг, а під час подорожі у нього не виникало питання: яким транспортом краще їхати?», - підсумував начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Для довідки:залізничний вокзал Дніпропетровськ-Головний пропонує пасажирам дві одномісні кімнати відпочинку «люкс» (350 грн за добу, 200 грн за 12 годин) та 6 звичайних: п’ять двомісних (200 грн за добу, 150 грн за 12 годин перебування за одне ліжко ) та одну тримісну (150 та 100 грн. відповідно).

Вартість зберігання ручної поклажі в автоматичній камері становить 7 грн за 2 доби, у стаціонарній - 10 грн за великогабаритну ручну поклажу (вагою більше 50 кг, понад один метр заввишки та 2 - завдовжки, або зверх розмірів комірки) та 7 грн - за решту речей.

На вокзалі діє 2 кімнати очікування для пасажирів з дітьми. Перша для немовлят та малюків до 2 років, друга – для дітей віком 2-14 років. Перебування у дитячій ігровій кімнаті для малечі до 6 років безкоштовне, вартість однієї години для дітей 6-14 років – 5 грн, для дорослих - 6 грн.