slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця подбала про безпеку своїх пасажирів у спекотну погоду 8/8/2012

Придніпровська залізниця подбала, аби відвідувачі залізничних вокзалів у Дніпропетровській, Запорізькій областях та АР Крим не постраждали від спекотної погоди.

Кожен вокзал забезпечений необхідною кількістю питної (свіжої та кип’яченої) води, яку можна попросити у чергового по вокзалу чи у медичних пунктах. Працівників останніх перевели на посилений режим роботи та збільшили кількість лікарів. Медичні пункти на вокзалах працюють цілодобово, єдиний температурний режим тут забезпечують кондиціонери або потужні вентилятори. Кожен медик має при собі аптечку, яку поряд зі звичайним набором ліків укомплектували препаратами для людей із серцево-судинними й неврологічними захворюваннями, а також для тих, хто отримав тепловий удар.

«Магістраль активно вживає необхідні заходи, аби аномальна спека не стала на заваді комфорту та безпеці наших пасажирів. Спеціально для них кожен вокзал та станцію забезпечили водою, у разі необхідності медичну допомогу нададуть кваліфіковані та досвідчені лікарі. Кожен працівник вокзалу проінструктований та чітко знає, як поводитись у ситуації, коли пасажиру стало зле», - підкреслив начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Наразі на Придніпровській магістралі діють 6 цілодобових медичних пунктів на залізничних вокзалах Дніпропетровськ-Головний, Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя, Сімферополь, Джанкой та Мелітополь, де постійно чергують більше 20 медиків.