slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця проведе роботи для надання якісних послуг пасажирам з особливими потребами 9/8/2012

Придніпровські залізничники продовжують покращувати свою інфраструктуру для обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

До кінця 2012 року на вокзалах Сімферополь, Севастополь та Дніпропетровськ оновлять візуальну інформацію та піктограми. У Сімферополі для інвалідів на візках облаштують три з`їзди на привокзальну площу, а вокзальну кімнату відпочинку для осіб з особливими потребами обладнають додатковими медичними ліжками.

У Севастополі встановлять 2 переговорні пристрої типу «Пасажир-касир». Пандусами облаштують платформи станцій Улянівка, Письменна, Запоріжжя-Вантажне, Верхівцеве, 169 км, 941, 942, 948 км, ділянки 939 км – Самійлівка та платформи ділянки Варварівка-Ароматна. Останні ще й капітально відремонтують. Крім того, на станціях Таврійськ, Прісноводна, Бранне Поле залізничники облаштують в`їзди до вокзалів та перонів. Облаштують туалет для осіб з обмеженими фізичними можливостями на станції Євпаторія-Курорт.

«Залізничний транспорт та інфраструктура Придніпровської залізниці доступні кожному громадянину. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують особливого захисту та підтримки. Тому магістраль продовжує активну роботу з пристосування своїх об’єктів для зручності та комфорту людей з особливими потребами: ми облаштовуємо пандусами вокзали та станції, пропонуємо вагони для перевезень інвалідів та багато іншого. Кожен працівник, який у своїй роботі стикається з пасажирами, знає, як надавати допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями», - підсумував начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Нагадаємо, що 5 вагонів Придніпровської залізниці пристосовані для перевезення пасажирів з особливими потребами, 2 з яких постійно курсують у складі поїзда «Столичний експрес» (обладнані спеціальними підйомниками для інвалідних візків, широкими проходами та купе, санвузлами тощо) та 3 вагони можна включити до складу інших поїздів (заявки подаються не менше ніж за 5 діб). На вокзалах Сімферополь та Джанкой є спеціальні кімнати надання допомоги пасажирам з обмеженими фізичними можливостями. Для персоналу вокзалів та станцій, поїзних бригад систематично проводяться навчання по забезпеченню якісного обслуговування людей з особливим потребами.