slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці зменшився невиробничий травматизм 15/8/2012

Завдяки низці дієвих заходів, які вживаються на Придніпровській магістралі, кількість випадків невиробничого травматизму на об’єктах залізничної інфраструктури за 7 місяців 2012 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого скоротилась майже на 20%.

Причини травмування сторонніх осіб на залізниці залишаються незмінними - недотримання елементарних правил безпеки, зокрема, перехід колій у невстановлених місцях, перед поїздом, що наближається, ходіння вздовж залізничних колій на відстані менше 5 метрів та безпосередньо самими коліями, а також ДТП.

Аби зменшити кількість випадків невиробничого травматизму, на підприємстві постійно вживають профілактичні заходи, які знаходяться на особистому контролі начальника Придніпровської залізниці Олександра Момота.

Зокрема, велика увага приділяється роз’яснювальній роботі з громадянами, які користуються залізницею або живуть поблизу неї. З початку року спеціалісти відомчої служби охорони праці провели 413 лекцій.

На усіх станціях та вокзалах по гучномовному зв’язку регулярно транслюється інформація про рух поїздів та маневрового рухомого складу, контролюється освітлення пішохідних та службових проходів, оновлюється наочна інформація. Працівники служби воєнізованої охорони постійно патрулюють залізничні об’єкти, аби виявити на них сторонніх осіб.

Також придніпровські залізничники виконують ремонт перонів та платформ, пішохідних настилів, оновлюють прилади зовнішнього освітлення, а на ділянці швидкісного руху Лозова-Павлоград-Синельникове-Дніпропетровськ встановили 48 комплектів гучномовців, які сповіщають пасажирів про наближення поїзда.