slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Поздоровлення начальника залізниці 4/11/2010

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із нашим професійним святом – Днем залізничника! У цьому році Придніпровська залізниця відзначає 137 річницю від дня заснування.
Сьогодні Україна – велика європейська держава, що має розвинену транспортну інфраструктуру, до якої входять усі види транспорту. Керівництво країни приділяє увагу подальшому розвитку цій важливій для економіки країни галузі. Вочевидь і той факт, що українська транспортна система поступово модернізується, наближаючись до європейських стандартів.
Придніпровська залізниця займає у цій системі стратегічне розташування. Вона поєднує Донбас та Кривбас, північних сусідів із чорноморськими портами. Вантажі зі сходу перевозяться залізницею на західні кордони.
Бути залізничником – це престижно. Але спочатку слід тверезо оцінити наш нинішній фінансовий і технічний стан галузі, чітко порахувати свої активи й пасиви, і спокійно рухатися далі.
Багато ще нам доведеться зробити у майбутньому. Основне – це забезпечення безпеки перевезень, оновлення рухомого складу, модернізація залізничної колії та колійного господарства, реконструкція середніх і малих залізничних станцій та вокзалів.
Але головний наш обов\'язок – будувати потужну, незалежну та багату державу. І кому як не нам з вами це робити. Залізничники завжди були передовою частиною суспільства. Наша з Вами праця ніколи не була легкою. Адже залізничники працюють цілий рік, цілодобово, і в будні, і у вихідні, і у свята. Ми всі живемо однієї родиною. Від кожного з нас залежить робота іншого. Взаєморозуміння, взаємовиручка завжди були пріоритетами нашої роботи. Так було і так є зараз.
Ми зараз живемо в досить непростий час. Економіка країни тільки починає стабілізуватися. І головне наше завдання, підняти її. На наших плечах ми повинні її витягнути. І ми з Вами це зробимо. Ми в це віримо, ми це знаємо.
Ваша праця не залишається непоміченою. Тисячі працівників Придніпровської залізниці були відзначені високими урядовими та відомчими нагородами, цінними подарунками та преміями, грамотами та дипломами.
Ми пишаємось нашим колективом та Вашою часом нелегкою працею!
Ще раз щиро вітаємо Вас із нашим професійним святом – Днем залізничника та нашим 137-річчям!
Нехай сьогоднішнє свято додасть вам сил і впевненості в досягненні поставлені цілей на благо нашої держави й залізничної галузі!
Бажаємо Вам та Вашим родинам відмінного здоров’я, добробуту та успіхів!

Зі святом дорогі колеги!

Начальник Придніпровської залізниці                                                                               О.І. Момот  

Голова Дорпрофсожу                                                                                                       О.В. Букреєв