slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці суворо контролюють витрати енергоносіїв 20/8/2012

З початку 2012 року на об’єктах інфраструктури Придніпровської залізниці встановили 28 електролічильників (по службах колії - 18, сигналізації та зв’язку - 6, вагонного господарства – 4); 2 теплолічильники - на об’єктах дорожнього фізкультурно-спортивно комплексу «Локомотив», 8 лічильників води - по службі будівельно-монтажних і цивільних споруд та один - по Запорізькій дирекції залізничних перевезень.

Завдяки таким заходам залізниці удалось зекономити 1 млн. 570,2 тис. грн.

«Ми живемо у час невпинного здорожчання енергоносії. Тому їх економія має стати щоденним правилом, адже велика економіка починається з малої економії», - підкреслив начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

До кінця 2012 року на підприємстві запланували встановити ще 12 лічильників електроенергії в підрозділах служби колії (очікуваний економічний ефект - 14,4 тис.грн за рік), один лічильник теплової енергії по Кримському регіональному відділу матеріально-технічного постачання (економія коштів – 144,7 тис. грн за рік.), 2 електролічильники у Джанкойській дистанції сигналізації та зв’язку та один вузол обліку газу - в Синельниківському пасажирському вагонному депо.