slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця продовжує готувати ділянку до впровадження швидкісного руху 22/8/2012

На виконання доручення Президента України щодо модернізації транспортної інфраструктури України та Дніпропетровського регіону зокрема Придніпровська залізниця продовжує активні роботи з організації швидкісного руху пасажирських поїздів на ділянці Синельникове-1 – Запоріжжя-1.

Так, значні обсяги робіт виконано службою сигналізації та зв’язку підприємства: на світлодіодні замінено 4 світлофорні голівки; на електронні датчики – 2 трансмітери, встановлено понад 100 дублюючих з’єднувачів, дросель-трансформаторних перемичок і тягових джемперів; оновлено 11 реле і трансформаторів, які відпрацювали свій ресурс; виконано заміну 2 радіостанцій на переїздах тощо.

Загальна сума виконаних робіт склала 241, 7 тис. грн.

«Сьогодні найбільш актуальне питання – створення умов для розвитку реального сектора економіки, подолання наслідків кризи, - говорить начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот. - В Україні необхідно формувати сучасну транспортну та комунікаційну інфраструктуру. І ми, впроваджуючи швидкісний рух на залізничних магістралях, робимо важливий крок на цьому шляху».

Нагадаємо, що 28 травня 2012 року Придніпровська залізниця відкрила рух міжрегіональних швидкісних поїздів «Skoda» на ділянці Лозова – Павлоград-1 – Синельникове-2 – Дніпропетровськ. Загальна вартість цих робіт склала майже 133 млн. грн.