slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці відзначили День Незалежності України 22/8/2012

Напередодні 21-ї річниці Дня Незалежності України в управлінні Придніпровської залізниці пройшли урочистості. Зі святом працівників магістралі привітав начальник підприємства Олександр Момот.

«Двадцять один рік минув відтоді, як Україна стала незалежною і самостійною. Незалежність наша народжувалась у муках і важкій праці. Але нічого не відбувається даремно. Зараз ми живемо у вільній та процвітаючій державі, яка проголосила позаблоковий статус, для нас відкриті кордони, бо немає «залізної завіси». День Незалежності України Придніпровська залізниця відзначає значними виробничими показниками, економічним зростанням, ми відкриваємо нові горизонти і виходимо на світовий рівень. Сьогодні Україна стоїть на порозі дійсно якісних змін у житті кожного її жителя», - відзначив Олександр Момот.

Цього дня за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток залізниці, забезпечення потреб населення та економіки держави у перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Незалежності України почесні грамоти Придніпровської залізниці отримали начальник відділу розрахунків за використання ПЕР служби локомотивного господарства Лариса Ковальова, начальник інформаційно-розпорядчого відділу пасажирської служби Наталя Шендрик.

Подяки начальника Придніпровської залізниці оголошено головному технологу Дніпропетровського моторвагонного депо Станіславу Богданову та начальнику служби охорони праці Придніпровської залізниці Віктору Келембету.

Годинниками від начальника підприємства нагородили провідного економіста Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Вікторію Шишкову та машиніста крана вагонного депо ст. Батуринська Людмилу Синягіну.

Гарний настрій залізничникам подарували солісти вокального тріо «БІС», юні артисти народного ансамблю «Орлятко» та циркової студії «Дружба».