slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Поздоровлення Генерального директора УЗ 4/11/2010

Шановні залізничники!

Сьогодні у нас подвійне свято – у День залізничника ми відзначаємо 145-річчя Одеської залізниці.
У 2010-му ми святкували цілу низку залізничних ювілеїв – по 140 років виповнилося Донецькій та Південно-Західній залізницям, а вже через рік галузь відзначатиме своє 150-річчя. Не дивно, що цей рік був щедрим на здобутки.
Важливим досягненням стало відкриття залізничного руху мостовим переходом через р. Дніпро у м. Київ, будівництво якого розпочиналося під керівництвом Георгія Миколайовича Кірпи. Продовжувалися роботи з будівництва оксамитового шляху – було укладено понад 600 км безстикової колії, здійснювалися заходи для запровадження швидкісного руху та підвищення пропускної здатності, а також пристроїв електричної централізації стрілок і сигналів.
Готуючись до Євро-2012, працівники галузі виконували електрифікацію нових дільниць, зокрема відкрили рух на електрифікованій дільниці Конотоп – Ворожба. У 2010 році, у непростих умовах, долаючи наслідки фінансової кризи, нам вдалося збільшити щодобове навантаження до понад мільйона тонн і наростити обсяги вантажоперевезень, у тому числі в напрямку портів, у чому велика заслуга Одеської залізниці.
Ми віримо, що й надалі ваш досвід і професійна майстерність допоможуть успішно вирішувати актуальні завдання, що постають перед галуззю, сприятимуть розвитку транспортного комплексу України.
Авторитет професії залізничника завжди підкріплювався соціальними гарантіями, тому пріоритетами Укрзалізниці та профспілки завжди були, є і будуть захист ваших інтересів і прав, якісне медичне обслуговування та належний відпочинок.
Вітаємо трудові колективи залізниць із професійним святом, бажаємо впевненості у своїх силах, міцного здоров’я, процвітання, відданих друзів і близьких людей поруч.

З повагою

Генеральний директор Укрзалізниці                                                                                   Михайло КОСТЮК

Голова Федерації профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України                              Вадим ТКАЧОВ