slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Ручну поклажу пасажирів на залізничному вокзалі Дніпропетровськ розвозять електромобілем 27/8/2012

Для зручності пасажирів на залізничному вокзалі Дніпропетровськ-Головний постійно знаходиться електромобіль з водієм, який доставляє їх ручну поклажу до поїзда чи з нього. Водій електрокара власноруч завантажить речі пасажира, що виявив бажання скористатись цією послугою, допоможе людям з обмеженими фізичними можливостями тощо. Вартість послуги – 8 грн. за перевезення одного місця ручної поклажі.

З початку року послугами електромобіля на залізничному вокзалі скористались 7 тис. 134 пасажири.

Знайти його можна кожного дня на спеціальному майданчику перед залізничним вокзалом чи у багажному відділенні. Для замовлення послуги також можна звернутись до довідкового бюро вокзалу.

Довідка: залізничний вокзал Дніпропетровськ-Головний – один з найбільших вокзалів Придніпровської залізниці. Вокзал визнали кращим у галузевому змаганні за підсумками роботи 2011 року.

За 7 місяців 2012 року з вокзалу Дніпропетровськ-Головний відправилось більше 10 тис. пасажирських поїздів у дальньому сполучені та 8,4 тис. – у приміському. Кімнати відпочинку вокзалу прийняли 2,4 тис. пасажирів та гостей міста. Камерами схову скористались 35,4 тис. чоловік, а близько 2 тисяч пасажирів з дітьми скоротали свій час в очікуванні поїзда в спеціально обладнаних для них залах очікування