slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Будинком відпочинку депо Нижньодніпровськ-Вузол уже скористались більше 400 бригад 29/8/2012

З моменту відкриття будинку відпочинку локомотивних бригад на станції Нижньодніпровськ-Вузол у ньому вже побувало 440 локомотивних бригад з Придніпровської та Донецької залізниць (24 та 416 відповідно).

«Робота машиністів та їх помічників неймовірно відповідальна та важка, адже потребує постійної уваги та напруження. Аби локомотивні бригади могли чергувати роботу та якісний відпочинок, щоб справлятися з покладеними на них нелегкими завданнями й гарантувати безпеку залізничного руху, ми облаштували для них цей сучасний і по-домашньому затишний будинок відпочинку, де створили умови, гідні трудівників-залізничників», - говорить начальник Придніпровської магістралі Олександр Момот.

Нагадаємо, новий будинок відпочинку локомотивних бригад у локомотивному депо Нижньодніпровськ – Вузол Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Придніпровська залізниця ввела в експлуатацію у червні 2012 року. Він призначений для локомотивних бригад Придніпровської та сусідньої Донецької залізниці і є одним з кращих на мережі українських залізниць.

Двоповерхова споруда будинку відпочинку з дво- та тримісними спальними кімнатами водночас може прийняти 26 локомотивних бригад. На кожному поверсі обладнано душові та санвузли, є тренажерний зал, кімнати відпочинку з телевізорами, а також кімната психолога, який зніме в залізничників стресове навантаження після роботи, та прекрасний зимовий сад. Крім того, до послуг машиністів та їхніх помічників пральні кімнати, кухня та сушарня, де за потреби вони можуть висушити одяг чи взуття.

Загальна вартість робіт з облаштування будинку відпочинку депо Нижньодніпровськ-Вузол склала близько 5 млн. грн.

Усього на Придніпровській магістралі діють 13 будинків та 2 кімнати відпочинку для локомотивних бригад. У планах залізничників відремонтувати та облаштувати ще 2 будинки відпочинку - в Дніпропетровську та Чаплиному.