slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця підбила підсумки літнього періоду 29/8/2012

За три літні місяці Дніпропетровська дитяча залізниця перевезла 20 тисяч дітей та дорослих пасажирів. За цей період юні залізничники безкоштовно покатали близько 10 груп вихованців дитячих будинків, дітей з малозабезпечених родин та позбавлених батьківського піклування.

Не оминули Малу Придніпровську і вболівальники Євро-2012. За час футбольного чемпіонату 7 фанів з Німеччини помилувались пейзажами міського парку ім. Лазаря Глоби, подорожуючи по ньому залізницею. Тут згодились англо-російсько-українські розмовники, які спеціально до спортивного заходу розробили вихованці дитячої залізниці.

Про те, що Дніпропетровська дитяча дійсно є кузнею кадрів для майбутніх залізничників, свідчить той факт, що 55 її вихованців цьогоріч стали студентами професійно-технічних навчальних закладів та вишів. З них 30 вступили до Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту, 10 – поповнили лави студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна, ще 15 - Дніпропетровського професійного залізничного ліцею № 56.

«Дніпропетровська дитяча – це Придніпровська залізниця в мініатюрі. Ми створили всі умови, аби підростаюче покоління отримало змогу здобувати міцні знання залізничної справи та практичні навички. Хлопці можуть спробувати себе як машиністи та їх помічники, з дівчат виходять добрі провідники та чергові по станції. Не одне покоління випускників дитячої залізниці згодом стає нашими колегами та роз’їжджається працювати по всіх українських залізницях», - розповів начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Нагадаємо, що з 1 вересня до 1 листопада 2012 року Дніпропетровська дитяча залізниця буде працювати 2 дні на тиждень: у суботу та неділю з 10.00 до 15.45. Юні залізничники завжди раді бачити своїх пасажирів та роблять усе, аби їх подорож Малою Придніпровською була цікавою та насиченою.