slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Все більше пасажирів переходять на замовлення залізничних квитків через мережу Internet 30/8/2012

Системою бронювання і продажу квитків на поїзди через мережу Internet з кожним роком користується все більше пасажирів Придніпровської залізниці.

За 7 місяців 2012 року on-line замовлено 185 тис. 135 місць на суму 30 млн. 217,1 тис. грн. (Для порівняння: за аналогічний період 2011 року - 52 тис. 857 місць на суму 12 млн. 41, 5 тис. грн.).

Нагадаємо, 17 травня 2012 року Укрзалізниця запровадила у пасажирських перевезеннях нову систему продажу проїзних документів через Інтернет.

Пасажири мають змогу скористатися цією системою продажу квитків через електронні канали обслуговування на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню “Пасажирам” або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/. У режимі on-line можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду.

Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб: НСМЕП, VISA, MasterCard, Webmoney тощо.

Довідка: Щоб скористатися системою продажу квитків через електронні канали обслуговування, необхідно зайти на офіційний сайті Укрзалізниці в розділ меню “Пасажирам” або за прямим посиланням booking.uz.gov.ua. Нова система дозволяє пасажирам оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб. Із наданого списку поїздів на конкретну дату пасажиру необхідно обрати потрібний поїзд, категорію вагона, номер місця, покласти у "кошик", оплатити, отримати бланк замовлення з кодом, який надати у квиткову касу не пізніше, ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда, для друку проїзного документа. За операцію резервування пасажири сплачують 17 грн. за одне місце, за операцію оформлення з оплатою проїзду – 7 грн. за одне місце.