slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча залізниця підбила підсумки активного літнього періоду 31/8/2012

Літній період 2012 року для Запорізької дитячої залізниці (ЗДЗ) виявився вдалим. Протягом червня – серпня 53,5 тисячі жителів міста та області відвідали зоокуточок, тераріум, дендраріум, «галявину казок» чи просто здійснили прогулянку цією унікальною оазою Запоріжжя.

А ось 15 тисяч відпочивальників не залишила байдужими подорож залізницею, під час якої з вікна затишних вагонів вони милувались красою найбільшої дитячої залізниці України.

Під час тривалих канікул вихованці дитячої залізниці не засиджувались вдома та поєднували приємне з корисним. Групою у складі 12 учнів та 2 дорослих співробітників ЗДЗ вони відвідали своїх юних колег з Котбуської дитячої залізниці (м. Котбус, Німеччина), обмінялись досвідом, показали свої напрацювання тощо.

До речі, у зоокуточку Запорізької дитячої влітку у родині плямистих оленів цього літа відбулось поповнення - на світ з`явився малюк, який не залишає байдужим жодного відвідувача.

«Дитяча залізниця не стоїть на місці. Ми постійно розвиваємось, переймаємо досвід інших. За підтримки керівництва Придніпровської залізниці, обласної та міської влади робимо все, аби кожен мешканець Запоріжжя - від малого до великого - міг корисно провести свій вільний час в екологічно чистому куточку великого промислового міста. Спільними зусиллями допомагаємо молодому поколінню визначитись з майбутньою професією. Робимо усе, щоб наші випускники отримували дійсно якісні знання та належне виховання. Ми впевнені у їх доброму майбутньому», - підкреслила в.о. начальника Запорізької дитячої залізниці Алла Кодак.