slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року на залізниці попередили 378 крадіжок 3/9/2012

За 8 місяців 2012 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 378 крадіжок вантажів та майна залізниці на суму більше 480 тис. грн., затримали 386 осіб.

Найрезонансніші випадки трапились:

5 березня під час оперативно-профілактичних заходів на 114 км перегону Верхівцеве – Вільногірськ оперативна група стрілецької команди Верхівцеве попередила крадіжку 60 кг феросплавів на суму 5, 5 тис. грн. Затримано непрацюючого громадянина, якого разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції Верхівцеве.

5 квітня під час спільних з міліцією оперативно-профілактичних заходів на перегоні Запоріжжя-Ліве – Запоріжжя-2 було викрито незаконний пункт прийому брухту по вул. Косарєва, де виявлено 250 кг деталей верхньої будови колії (підкладки, костилі, болти тощо) на суму 4 тис. грн. Власника пункту затримали та передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.

14 червня під час оперативно-профілактичних заходів на вантажному дворі станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве спільно з міліцією попередила крадіжку 99 метрів залізничних рейок на суму більше 33 тис. грн. Затримано 2-х непрацюючих громадян, яких передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.

5 серпня під час оперативно-профілактичних заходів на станції Запоріжжя-Вантажне оперативна група стрілецько-пожежної команди Запоріжжя-Ліве попередила крадіжку деталей верхньої будови колії на суму 9 тис. грн. Затримано 6 непрацюючих громадян, яких разом із вкраденим майном передали до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.