slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці спостерігається позитивна динаміка зменшення ДТП 4/9/2012

За 8 місяців 2012 року на залізничних переїздах і коліях Придніпровської магістралі сталося 5 дорожньо-транспортних пригод, з них - 4 на переїздах без чергового працівника та 1 – на коліях поза переїздами. Для порівняння: за аналогічний період 2011 року на залізниці сталось 7 ДТП.

Аби зробити свою інфраструктуру ще безпечнішою для водіїв транспорту, пасажирів та пішоходів, на підприємстві вживають низку організаційно-технічних та профілактичних заходів.

Так, від початку року на 41 залізничному переїзді вклали 33 комплекти переїзного настилу, в тому числі 7 - зі збірного залізобетону.

Заасфальтували підходи до 11 залізничних переїздів, з яких 7 - на дільниці курсування швидкісних електропоїздів «Шкода».

Закрито 2 переїзди без чергового на перегоні Роз’їзд Орлянка – Каховське Море та Губиниха – Вільне, у розряд технологічних переведено 2 переїзди по ст. Синельникове -1.

Придніпровська залізниця звертає увагу водіїв автотранспорту, їх пасажирів та всіх, хто перебуває поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, на те, що попри усі заходи з боку залізниці, основною запорукою безпеки на колії і переїздах є саме уважність та дисциплінованість водіїв, які беруть на себе відповідальність за життя і здоров’я своїх пасажирів. Чітке і неухильне дотримання правил дорожнього руху – це надійний захист від трагедій та неприємностей.