slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Більше 300 студентів вишів залізничного профілю пройшли практику на магістралі 6/9/2012

За літні місяці 2012 року у структурних підрозділах Придніпровської залізниці практику пройшли 312 студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації. З них: 61 студент Сімферопольського технікуму залізничного транспорту, 231 - Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. акад. Лазаряна та 20 - з Української державної академії залізничного транспорту (м. Харків).

«Придніпровська залізниця завжди відкрита для молодих та перспективних кадрів, які мають нове бачення розвитку підприємства. Кожен наш працівник є соціально захищеним, має комфортні умови роботи та перспективи кар’єрного зростання.

Впевнений, що вміле поєднання життєвого та професійного досвіду з молодістю, здоровою амбіційністю та прагненням розвивати магістраль є поштовхом до ще більш активного розвитку всієї залізниці в цілому», - підкреслив начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

Нагадаємо, що до кінця року у структурних підрозділах Придніпровської магістралі виробничо-технологічну практику пройдуть 980 студентів, з них 173 – на робочих оплачуваних місцях. Це студенти, які навчаються за цільовими договорами та після завершення навчання будуть працевлаштовані на підприємстві. Крім того, з початку року магістраль видала 130 цільових направлень сільській молоді та молоді з регіонів, де функціонують структурні підрозділи Придніпровської залізниці, для вступу на навчання до вищих навчальних закладів залізничного транспорту I-IV рівня акредитації коштом державного бюджету.

Довідка: на сьогодні у структурних підрозділах Придніпровської залізниці працює 20,5 тис. молодих спеціалістів віком до 35 років.