slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці знизився виробничий травматизм 12/9/2012

За 8 місяців 2012 року виробничий травматизм на Придніпровській магістралі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року знизився на 29 %.

Цьому сприяла активна робота з охорони праці й попередження випадків травмування на виробництві серед працівників підприємства.

Так, на залізниці встановили суворий контроль за своєчасним та повним фінансуванням заходів з охорони праці, зокрема, Комплексних заходів з досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, попередження випадків виробничого травматизму, профзахворювань та аварій на 2012 рік, а також за цільовим використанням виділених коштів. Тільки у першому півріччі поточного року на ці цілі магістраль направила 18,5 млн. грн. (на 5 млн. грн. більше запланованого), що дозволило покращити умови праці 2 272 залізничникам, у тому числі 885 жінкам.

Крім того, з початку 2012 року на підприємстві запроваджено довгострокову «Програму приведення санітарно-побутових приміщень структурних підрозділів залізниці у відповідність до вимог нормативно-правових з охорони праці на 2012–2014 роки» на загальну суму близько 32 млн. грн. Наразі на виконання заходів цієї програми вже освоєно більше 3 млн. грн.

Позитивної динаміки у сфері виробничого травматизму досягнуто й завдяки зусиллям фахівців служби охорони праці, які протягом 8 місяців 2012 року провели комплексні перевірки стану охорони праці в службах колії, приміських пасажирських та пасажирських перевезень, сигналізації і зв’язку, електропостачання та Запорізької дирекції залізничних перевезень, запропонували до виконання низку дієвих заходів щодо усунення виявлених недоліків, притягнення до відповідальності бездіяльних керівників, посилення контролю за станом охорони праці в структурних підрозділах магістралі.