slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На магістралі пройшла пробна поїздка швидкісного електропоїзда «Хюндай» 12/9/2012

11 вересня швидкісний пасажирський електропоїзд корейського виробництва «Хюндай» здійснив пробну поїздку маршрутом Київ-Дніпропетровськ-Київ.

Мета цієї поїздки, за словами заступника начальника головного управління розвитку й технічної політики Укрзалізниці Володимира Чистяка, який очолював численну команду фахівців, що супроводжувала електропоїзд, - «з’ясувати час у дорозі, перевірити динаміку електропоїзда, його взаємодію з колією та контактною електромережею, щоб за потреби відкоригувати перед запуском у постійну експлуатацію».

По Придніпровській залізниці «Хюндай» подолав шлях від станції П’ятихатки-Стикова до Дніпропетровська, де наближаються до завершення роботи із підготовки цієї ділянки до запровадження швидкісного пасажирського руху.

Так, на поточний момент службами колії, сигналізації та зв’язку, електропостачання, будівельно-монтажних і цивільних споруд Придніпровської залізниці тут виконано робіт на суму майже 77 млн 545 тис. грн.

Зокрема, модернізовано 16,4 км колії, середнім ремонтом відремонтовано 7,5 км колії, комплексно-оздоровчим – 6,6. Виправно-підбивно-рихтувальними машинами пройдено 91,8 км колії.

На станціях П`ятихатки-Стикова, Верхньодніпровськ, Сухачівка, Діївка, Баглій 13 стрілочних переводів замінено новими на залізобетонних брусах. Виконано середній ремонт 11 комплектів стрілочних переводів на станціях Горяїнове, Сухачівка, Баглій, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Верхньодніпровськ, Воскобійня та Верхівцеве, низку робіт з ремонту кабелю та засобів автоматичного контролю технічного стану рухомого складу, а також фарбувальні роботи.

Проведено ревізію й регулювання 137,3 км контактної підвіски із заміною дефектних елементів, перевлаштовано контактні мережі у 8 кривих дільницях колії, 54 ізолятори замінено на полімерні, встановлено 90 опор контактної мережі та анкерів тощо.

До потрібних габаритів приведено платформи на перегонах Верхньодніпровськ - Воскобійня, Діївка - Сухачівка, Горяїнове – Діївка та ін.

Загалом на роботи з підготовки ділянки Дніпропетровськ - П`ятихатки до руху швидкісних поїздів буде направлено 113 млн. 155 тис. грн.

Рух швидкісних поїздів «Хюндай» за маршрутом Київ-Дніпропетровськ і зворотно заплановано відкрити з 1 жовтня 2012 року.