slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На магістралі закликають пасажирів не порушувати правил безпеки на залізничному транспорті 14/9/2012

Придніпровські залізничники закликають пасажирів магістралі та громадян, які проживають поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, дотримуватись Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Найчастіше сторонні особи травмуються на залізниці, переходячи через колії перед поїздом, що наближається, у невстановлених місцях, внаслідок ходіння вздовж колій у безпосередній близькості до них або просто залізничними коліями.

Аби попередити невиробничий травматизм, на підприємстві вживають низку організаційно-технічних заходів: пасажирів регулярно сповіщають по гучномовцю про рух поїздів чи маневрового рухомого складу, оновлюють залізничні переїзди, посадочні пасажирські платформи та прилади зовнішнього освітлення, встановлюють стенди з інформацією про правила безпечного поводження на залізничному транспорті тощо.

Завдяки цій роботі за 8 місяців 2012 року невиробничий травматизм на інфраструктурних об’єктах Придніпровської залізниці у порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротився на 14%.