slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці встановлено сканери для зчитування штрих-кодів 17/9/2012

На чотирьох вокзалах Придніпровської залізниці – у Дніпропетровську, Запоріжжі, Сімферополі та Кривому Розі - встановлено сканери для зчитування штрих-кодів.

Відтепер пасажири, які замовили квитки через Інтернет-мережу, обслуговуватимуться у залізничних касах (для більшої зручності – окремих) за лічені хвилини.

За словами начальника пасажирської служби Придніпровської залізниці Вадима Бусурулова, придбання квитків он-лайн стає дедалі популярнішим, тож запровадження систем для зчитування штрих-кодів суттєво полегшить роботу залізничників.

«Хочемо лише застерегти пасажирів, які користуються цією Інтернет-послугою, - зазначив В.Бусурулов, - самостійно роздруковуючи бланк замовлення, не згинайте його безпосередньо по штрих-коду, щоб при оформленні квитка у касі сканер міг швидко й безперешкодно зчитати його».

Планується, що наступним кроком буде забезпечення сканерами для зчитування штрих-коду провідників, які зможуть отримувати інформацію про придбаний пасажирами квиток прямо на місці посадки. Таку можливість наразі на Придніпровській залізниці мають лише пасажири поїзда Дніпропетровськ – Київ.

Нагадаємо, оформити проїзний документ через Інтернет можна на сайті Укрзалізниці у розділі «Он-лайн резервування та придбання квитків» та у розділі «Е-квиток» на сайті Придніпровської магістралі. Замовляти залізничні квитки он-лайн пасажири можуть з 2008 року.