slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці протидіють розкрадачам вантажів 17/9/2012

За 8 місяців 2012 року доля збитків Придніпровської залізниці від не збережених вантажних перевезень з причини крадіжок зменшилась на 26,6% (до 49,6% проти 76,2 % за аналогічний період минулого року).

Цьогоріч крадії найчастіше зазіхають на вугілля, залізорудну сировину, мінеральні добрива, рейкові накладки, труби, комплектуючі до сільськогосподарської техніки, брухт та сортову сталь, головним чином - на ділянках Синельникове-2 – Синельникове-1 – Вишневецьке, П`ятихатки – Залізнякове – Воскобійня та на станції Діївка (по Дніпропетровській дирекції залізничних перевезень); Девладове – Приворот, П`ятихатки – Верхівцеве – Воскобійня (по Криворізькій дирекції залізничних перевезень), Славгород – Запоріжжя-Ліве, Таврійськ – Енергодар, на станції Вільнянськ (по Запорізькій дирекції залізничних перевезень).

З метою захисту вантажів, забезпечення їх цілісності під час перевезень на Придніпровській залізниці вживається низка дієвих заходів. Так, на станціях П’ятихатки-Стикова, Чаплине, Нижньодніпровськ-Вузол, Павлоград-І, Інгулець, Апостолове, Джанкой запроваджено автоматизовані системи контролю за вантажем та цілісністю залізничних вагонів у русі (АСК ЦВР).

Для захисту листового прокату виробництва ВАТ «Запоріжсталь» ця продукція підприємства перевозиться у пачках, запакованих у металевий кожух, масою однієї одиниці понад 120 кг. Ділянки Запоріжжя-Ліве – Нікополь – Апостолове – Кривий Ріг-Сортувальний (Кривий Ріг-Головний) – Тимкове, Запоріжжя-Ліве – Нижньодніпровськ-Вузол – П’ятихатки-Стикова, Запоріжжя-Ліве – Джанкой, по яких найчастіше перевозять дані вантажі, посилено патрулюються спільними силами транспортної міліції та оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської магістралі. Ділянки П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки та парки станцій П’ятихатки-Стикова, П’ятихатки, Запоріжжя-Ліве охороняють приватні охоронні підприємства.

На залізниці встановлено постійний посилений контроль за просуванням та охороною вантажних поїздів з металопродукцією, брухтом та вугіллям, які зазвичай найбільше цікавлять розкрадачів; ретельно аналізують всі непередбачені графіками руху вантажних поїздів зупинки, особливо на криміногенних ділянках, регулярно здійснюються спільні з правоохоронцями перевірки пунктів прийому брухту, які сусідять із залізничними об’єктами.