slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця готує пасажирські вагони до зимових перевезень 19/9/2012

До зимових перевезень 2012-2013рр. Придніпровська магістраль має підготувати 1035 вагонів, у тому числі 704 - із системами високовольтного опалення. Загалом на підготовку рухомого складу пасажирських поїздів до роботи в холодну пору року передбачено виділити понад 6,4 млн. грн.

У структурних підрозділах пасажирського господарства вже працюють спеціалізовані бригади, зайняті ремонтом обладнання та утепленням вагонів. Після усього комплексу запланованих робіт готовність пасажирських вагонів до роботи в зимових умовах повинні засвідчити комісії у складі керівників структурних підрозділів магістралі, дорожніх ревізорів, фахівців пожежного нагляду та СЕС.

Сьогодні парк пасажирських вагонів Придніпровської залізниці, який налічує 1651 одиницю, на 56% складається з вагонів, що експлуатуються понад 28 років. Згідно з фінансовим планом до кінця поточного року на підприємстві мають списати 82 пасажирські вагони, що вичерпали свій термін експлуатації, новопридбання ж найближчим часом не передбачені. Тож, саме дбайливе ставлення до наявного рухомого складу, кваліфіковане його утримання, а також ефективне використання дозволяють придніпровським залізничникам гідно справлятись із поставленими завданнями щодо пасажирських та вантажних перевезень.