slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пасажири залізниці все частіше надають перевагу замовленню квитків on-line 24/9/2012

Переваги замовлення проїзних документів через мережу Інтернет з кожним роком розуміють все більше пасажирів Придніпровської залізниці.

За 8 місяців 2012 року пасажири замовили on-line 242 396 квитків на суму близько 41,5 млн. грн. проти 74 319 квитків (16,4 млн. грн.) за аналогічний період 2011 року.

Нагадаємо, 17 травня Укрзалізниця впровадила нову систему продажу проїзних документів через Інтернет у пасажирських перевезеннях.

Щоб скористатися системою продажу квитків через електронні канали обслуговування, необхідно зайти на офіційний сайті Укрзалізниці в розділ меню “Пасажирам” або за прямим посиланням booking.uz.gov.ua.

Із наданого списку поїздів на конкретну дату пасажиру необхідно обрати потрібний поїзд, категорію вагона, номер місця, покласти у "кошик", оплатити, отримати бланк замовлення з кодом, який надати у квиткову касу не пізніше, ніж за 30 хвилин до відправлення поїзда, для друку проїзного документа.

Нова система дозволяє оплатити через мережу Internet обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб: НСМЕП, VISA, MasterCard, Webmoney тощо.

За операцію резервування пасажири сплачують 17 грн. за одне місце, за операцію оформлення з оплатою проїзду – 7 грн. за одне місце.