slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На вокзалі Сімферополь установлять турнікетні системи 25/9/2012

Придніпровська залізниця встановить на залізничному вокзалі Сімферополя 9 турнікетних систем пропуску у приміські поїзди. Передбачено, що невдовзі вони з’являться на виходах і входах до пасажирських платформ №5 і №6.

Як повідомили у пасажирській службі Придніпровської магістралі, запровадження турнікетної системи дозволить ретельніше вивчати й аналізувати пасажиропотік, зокрема, інформацію про категорії пасажирів, які користуються послугами приміського залізничного транспорту, а також ефективніше боротись із безквитковими пасажирами.

Із введенням в експлуатацію даних технічних систем жоден безквитковий пасажир не зможе не тільки потрапити на обладнану турнікетами пасажирську платформу, прямуючи на посадку в приміський поїзд, але й вийти з неї – у разі, якщо він прибув на сімферопольський вокзал з інших станцій. Спочатку йому таки доведеться придбати квиток, оплативши вартість здійсненої поїздки у так званій «штрафній» касі. Тож залізничники радять пасажирам купувати квитки на приміські електропоїзди на станціях посадки, щоб затим не гаяти свого часу перед «штрафною» касою.

Нагадаємо, що на вокзалі Сімферополь Придніпровська магістраль також веде будівництво конкорсу (переходу) з касовим павільйоном, що дозволить розподілити пасажиропотоки приміського та дальнього сполучення, зробити перебування пасажирів на вокзалі більш комфортним, зручним та безпечним.

Довідка: новий конкорс з касовим павільйоном на вокзалі Сімферополь Придніпровська залізниця планує здати у третьому кварталі 2012 року. Загальна вартість виконаних робіт складе 35,7 млн грн.