slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця активно готує до зими приміські електропоїзди 25/9/2012

До роботи в осінньо-зимовий період Придніпровська залізниця готує 277 секцій приміських електропоїздів, запланована вартість робіт – близько 2 млн. грн.

Для того, аби пасажири в холодну пору року комфортно та безпечно почувались у приміському залізничному транспорті, на магістралі впорядковують моторвагонний рухомий склад ззовні та всередині, ремонтують обладнання, перевіряють пожежну безпеку (кріплення електричних дротів, наконечників дротів, наявність додаткової ізоляції в місцях контакту з різного роду поверхнями, правильність укладання проводів і кабелів на арматурі, справність установок пожежогасіння, пожежної сигналізації, апаратури захисту від струму короткого замикання, укомплектовують первинними засобами пожежогасіння).

Особлива увага під час осіннього комісійного огляду приділяється стану систем опалення вагонів, справності санвузлів, систем підігріву водяних баків.

На сьогодні в експлуатаційному парку Придніпровської залізниці для обслуговування пасажирів у приміському сполученні задіяно 61 склад електропоїздів. Близько третини його становлять електропоїзди серії ЕР1, ЕР2, побудовані у 1959 - 1962 роках, які вичерпали свій термін експлуатації, але після проведення необхідного комплексу заходів продовжують перевозити пасажирів.

Крім того, у жовтні до Криму надійде новий рейковий автобус 620М виробництва АТ «Песа Бидгощ» (Польща), який забезпечуватиме перевезення пасажирів у приміському сполученні на неелектрифікованих ділянках залізниці. Рельсобус коштує близько 2 млн.євро, його закупівля здійснюється коштом Придніпровської залізниці та адміністрації АР Крим.